Aktualijos

IŠVYKA Į ZOOPARKĄ

     Kovo 14 d. priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai vėl keliavo. Šį kartą važiavome į Vilniuje įsikūrusį zooparką. Zooparke mus pasitikusi edukacijos vadovė priminė taisykles, kurių reikia laikytis lankantis šiame parke.

    Prasidėjo mūsų kelionė „kaime“, o  mus pasitiko smalsūs triušiai, jūrų kiaulytės. Juos vaikai galėjo paglostyti, pamaitinti. Vėliau  keliavome į „dykumą“. Čia išvydome keletą dykumos gyventojų rūšių: surikatas, driežus, prerijų šunyčius, taip pat skorpionus, tarakonus, vorus.... Lydimi papūgų čiauškėjimo atkeliavome į Madagaskarą. Čia ilgiausiai ir buvome. Išvydome daugybę laisvai vaikštančių lemūrų, smalsiai stebėjome, sausumos vėžlių, apsilankėme šikšnosparnių kambaryje. Edukaciją užbaigėme „džiunglėse“, kur laisvai bėgiojo mažosios bezdžionėlės, terariumuose šildėsi gyvatės, vėžliai, varliagyviai.

    Kelionė vaikams paliko neišdildomų įspūdžių. Buvo smagu, gera, naudinga.

___________________________

Rūta Kulpovičienė Įrašo autorius:
Rūta Kulpovičienė
Mokytoja, vykdanti priešmokyklinio ugdymo programą