Aktualijos

FIZINIO UGDYMO PAMOKA NETRADICINĖJE APLINKOJE

    Kovo 31 d. mūsų gimnazijos antrokai dalyvavo fizinio ugdymo pamokoje netradicinėje aplinkoje. 17 antrokų vyko sportuoti į Eišiškių A.Ratkevičiaus sporto mokyklos stalo teniso salę. Pamokos pradžioje mokiniai padarė apšilimą, vėliau sporto mokyklos trenerė Svetlana Grinevič trumpai pristatė daugeliui dar nepažįstamą sporto šaką – stalo tenisą, paaiškinio žaidimo taisykles, parodė,  kaip taisyklingai laikyti raketę. Po kelių akimirkų mokiniai jau mojavo mažąja rakete. Antrokams buvo smagu, įdomu ir naudinga dalyvauti netradicinėje fizinio ugdymo pamokoje.

    Antrokai ir jų mokytoja dėkoja sporto mokyklos direktoriui R.Urvikiui, trenerei S. Grinevič ir kitiems Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos darbuotojams už bendradarbiavimą ir šiltą priėmimą.

___________________________

Įrašo autorius:
Virginija Mikelevičienė
pradinių klasių mokytoja