Aktualijos

„LET‘S RECITE POETRY 2023“

   Balandžio 6 dieną Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija sulaukė gausaus būrio svečių. Iš visų rajono mokyklų 5-8, I-IIIG klasių mokiniai, lydimi mokytojų, rinkosi į anglų kalbos skaitovų konkursą „Let‘s recite poetry 2023“, kurio tikslas - skatinti domėjimąsi poezija anglų kalba ir suteikti mokiniams galimybę saviraiškai, kūrybiškumui, komunikavimui anglų kalba.

   Dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes. Jaunesnieji skaitovai deklamavo linksmus eilėraščius, vyresnieji - sonetus. Konkursas vyksta antrus metus: praeitais metais nuotoliniu būdu, o šiemet  pirmą kartą susitikome Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos aktų salėje.

    I-ąją vietą 5-8 klasių mokinių tarpe užėmė L.Linkevič, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos 5 kl. mokinys, II-ąją – O.Sinkevič, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos 5 kl, mokinys, o III-ąją – Šalčininkų r. Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos 5 kl. mokinys D.K.Janonis. 7-8 klasių mokinių tarpe I-oji vieta teko L.Česokaitei, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos 7 kl. mokinei, II-oji – E.Pansevič, Eišiškių gimnazijos 7 kl. mokinei, o III-oji vieta – S.G.Beleškaitei, Jašiūnų „Aušros“ gimnazijos 7 kl. mokinei. Aukštesniųjų I- IIIGkl. mokinių tarpe I-ąją vietą užėmė S.M.Gustaitė, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos IIIG kl. gimnazistė, II-ąją vietą – V.Cybulko, Jašiūnų „Aušros“ gimnazijos IIG kl. gimnazistė, o III-ąją – K.Kazlauskaitė, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos IIG kl. gimnazistė. Sveikiname nugalėtojus ir visus mokytojus, ruošusius mokinius šiam konkursui!

   Konkurso metu vyravo šilta draugiška atmosfera. Toks renginys skatina Šalčininkų rajono ugdymo įstaigų mokinių ir jų mokytojų bendradarbiavimą ir ugdo jaunimo kūrybinį potencialą.

___________________________

Įrašo autorius:
Vida Kajokaitė
anglų kalbos mokytoja