Aktualijos

KULTŪROS PROJEKTAS „LIETUVA – IT ŠALIS“

    Mūsų gimnazijos 6 klasės mokiniai su klasės vadove Teresa Beržanska ir IT mokytoja Dovile Blažukiene dalyvauja Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos inicijuotame projekte „Lietuva – IT šalis“, kuriuo tikslas - gilinti atsiradusį tarpkultūrinį bendradarbiavimą bei dialogą su Pietryčių Lietuvos mokyklomis, ugdyti mokinių kultūrinį ir pilietinį aktyvumą bei stiprinti IT pažinimą įvairiose gyvenimo srityse. Projekte dalyvauja 4 mokyklos: Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija, Butrimonių Anos Krepštul gimnazija ir Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija. Projektas finansuojamas Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės.

   Gegužės 9 d. visi projekto dalyviai susitiko Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje kūrybinėse dirbtuvėse „Be ribų“. Mokiniai dalyvavo įvairiose įdomiose veiklose: piešė ir dalijosi savo emocijomis;  konstravo Lego technika ir gilino žinias apie jėgas bei tobulino matematinius įgūdžius, sportavo.

    Šeštokai linksmai ir naudingai praleido laiką kitoje aplinkoje.

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Beržanska
biologijos mokytoja