Aktualijos

7 KLASĖS IŠVYKA

     7 klasės mokiniai, dalyvaudami Tautinių mažumų departamento prie LR vyriausybės kultūros projekte, skatinančiame tautinių mažumų kultūrų plėtotę  „LIETUVA – IT ŠALIS “, aplankė Trakų Vokės dvarą.

    Mūsų gimnazijos septintokai kartu su  Vilniaus S. Kovalevskajos progimnazijos mokiniais dalyvavo orientaciniame – edukaciniame žaidime „Atrask, pažink, tyrinėk“. Pasinėrę į nuotykių žaidimą, mokiniai pažino dvaro istoriją, susipažino su dvaro gyvenimo ypatumais. Gavę žemėlapį, tyrė dvaro parko teritoriją, ieškojo jame pažymėtų objektų ir sužinojo kiekvieno objekto istoriją ir paskirtį. Po žaidimo vyko bendra refleksija.

   Geri, saulėti orai leido grožėtis įspūdingu dvaro parku.

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Beržanska
biologijos mokytoja