Aktualijos

SPALIS – DISLEKSIJOS MĖNUO

   Spalis - disleksijos pažinimo mėnuo. Raudona spalva šiai iniciatyvai pasirinkta ne šiaip sau. Dislektikai labai bijo raudonos spalvos, nes mokytojai klaidas taiso raudonu rašikliu. Todėl mokyklų bendruomenės kviečiamos rengtis raudonai ir netgi rekomenduojama leisti mokiniams diktantus rašyti raudonu rašikliu, kad ši spalva jiems nebekeltų streso. Nebijokime raudonos spalvos, nebijokime klaidų, kurių dislektikai padaro turbūt daugiau nei kiti. Bet iš tikrųjų jie labai kūrybiški, apdovanoti didele fantazija.

    Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija aktyviai palaikė šią iniciatyvą spalio 13 dieną apsirengę raudonos spalvos drabužiais. Ačiū tiek mokytojams, tiek mokiniams, kurie noriai įsitraukė į palaikymo akciją.

___________________________

Įrašo autorius:
Olga Kaziukevičienė
logopedė