KOVO 11-OSIOS – LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS MINĖJIMAS

„Tai gražiai skambėjo žodžiai"

Laukas, pieva, kelias, upė

Tai gražiai iš jų išaugo

Vienas žodis : LIETUVA

Just. Marcinkevičius

Kovo 9 d. gimnazijos  trečiokai kvietė į aktų salę mokytojus, pradinių klasių mokinius, penktokus, šeštokus, mokyklos bendruomenę paminėti Kovo 11–ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Minėjimą pradėjome Just. Marcinkevičiaus eilėraščiu „Tai gražiai mane augino“. Akomponuojant mokytojai J. Sinkevič,  iškilmingai sugiedojome Lietuvos himną.

Renginio vedėjai, 6 klasės mokiniai Aistė Malinovska ir Romas Talmontas, pasitelkdami vaizdus, priminė Lietuvos vardo kilmę. Visi kartu prisiminėme, kokį sunkų kelią nuėjo Lietuva nuo akmens amžiaus iki Nepriklausomybės atkūrimo dienos.

Renginio metu mokiniai deklamavo eiles apie tėvynę, 2 klasės mokiniai dainavo dainas „Gražiausioji šalis“, „Čia mūsų namai“  (paruošė pradinių klasių mokytoja Diana Andruškevičienė). Visų eilėraščių posmai, dainos skambėjo Lietuvai.

Renginį užbaigėme 3–4 klasių mokinių šokiu, kurį parengė šokių mokytojas M. Svirskys.

Visiems buvo smagu pabūti kartu ir pajusti, kad tikrai mylime savo kraštą. Ir pasidžiaugti, jog šiandien turime daug – laisvą Lietuvą.

Renata Petrovskienė
pradinių klasių mokytoja