Renginiai

Sausio 11 d., penktadienį, visa gimnazijos bendruomenė prisijungė prie visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Pagerbdami 1991 m. sausio 13- ąją žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą, 8 val. ryto dešimčiai minučių visuose gimnazijos languose uždegėme vienybės ir atminimo žvakutes.

Gruodžio 12 dieną gimnazijoje vyko tradicinis mokytojų renginys „Kolega – kolegai“, kurį kasmet organizuoja Metodinė taryba. Šių metų renginio tema – „Motyvuojančios veiklos pamokoje“.

Lapkričio 30 dieną gimnazijos salėje šventėme garsios lietuvių poetės, scenaristės, vertėjos, vaikų literatūros klasikės Violetos Palčinskaitės jubiliejų. Šį mėnesį vaikų pamėgtai poetei sukako 75-eri metai.

Lapkričio 24 dieną mūsų gimnazijoje vyko tradicinis renginys – „Muzikos vakaras 2018“. Susirinko Eišiškių miestelio jaunimas, mėgstantis muziką, atvyko svečių iš Šalčininkų miesto.

Plačių pažiūrų, išsilavinęs ir daug kalbų mokantis XXI a. mokinys yra atviras technologijų naujovėms ir sparčiai informacijos kaitai. Tokį mokinį stengiasi ugdyti mūsų gimnazijos  mokytojai. Kadangi langas į pasaulį yra užsienio kalbos, rugsėjo 24-28 d. užsienio kalbų mokytojai organizavo užsienio kalbų savaitę, kurios metu rugsėjo 26 d. buvo paminėta ir  Europos kalbų diena.

2018 06 21 d. mūsų gimnazijos mokytojai susirinko į kasmet Metodinės Tarybos organizuojamą „METODINIŲ IDĖJŲ MUGĘ“ . Šį kartą mugė buvo skirta SLURŠ programos mūsų gimnazijoje vykdymui.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse mūsų gimnazijoje vyko Šeimos sporto šventė, kurioje dalyvavo pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai bei klasių vadovai. Visi susirinkome gimnazijos stadione pasiruošę sportuoti, varžytis, rungtyniauti, pasikaitinti saulėje, pailsėti ir smagiai praleisti laiką.

Gegužės 30 d. mūsų gimnazijoje prasidėjo šventė „Lik sveika, pradine mokykla“,  į kurią saulėtą, šiltą rytą susirinko priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, pradinukai, mokytojai,  tėveliai ir svečiai.