Renginiai

Lapkričio 15 d., ilgąjį rudens penktadienio vakarą, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos 7-8, IG-IVG klasių mokiniai nenuobuodžiavo namuose prie kompiuterių, o prasmingai leido laiką, dalyvaudami jau tradicija tapusiame renginyje „Tyrėjų naktis“.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse mūsų gimnazijoje vyko Šeimos sporto šventė, kurioje dalyvavo pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai, seneliai bei klasių vadovai. Visi susirinkome gimnazijos kieme pasiruošę sportuoti, varžytis, rungtyniauti, pasilepinti saulėje, pailsėti ir smagiai praleisti laiką.

Esame OLWEUS vardo mokykla. Didžiuojamės šiuo vardu! Ir nors patyčios nuolatos skverbiasi į mūsų gyvenimą ir kelią mums iššūkius, mes tikime, kad vieną dieną jų tiesiog neliks, nes tai rūpi visiems mūsų bendruomenės nariams.

Gegužės 6 d. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos aktų salėje vyko tradicinis VIII-asis rajono mokyklų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Vaikystės spalvos“. Šiemet dalyvavo 26 pradinukai iš 11 rajono ugdymo įstaigų.

Šių metų balandžio 19 dieną Šalčininkų rajono Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje vyko III rajoninė gamtamokslinė konferencija “Tyrinėjimu grįstas  mokymasis“.

Balandžio 16 dieną organizavome susitikimą su pedagogu, buvusiu gimnazijos direktoriumi, dailininku, poetu, daugybę kartų įvairaus lygio apdovanojimus gavusiu knygų kūrėju Vytautu Dailidka.

Balandžio 5 dieną minėjome Tarptautinę vaikų knygos dieną. Pasaulyje ji minima jau 66 metus, o Lietuvoje – 26. Be to, juk balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo diena.

Kovo 20 dieną visame pasaulyje minima Žemės diena. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Lietuvoje ši diena minima tik nuo 2000 m.