Renginiai

PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ

Keliasi žemė ryto skambėjime.

Saulė sudraskė spengiančią tylumą,

Dar nepareiname, dar tik išėjome.

Dar nesileidžiame. Dar tiktai kylame...

      Šiais Justino Marcinkevičiaus  žodžiais mūsų gimnazijoje prasidėjo Paskutinio skambučio šventė, į kurią saulėtą rytą susirinko  abiturientai, jų tėveliai, mokytojai ir svečiai. Dvyliktokus į gimnazijos aktų salę tradiciškai palydėjo pirmokėliai.

      Abiturientus sveikino gimnazijos direktorė Danuta Zuzo, pirmosios mokytojos Sandra Zogrevica ir Elena Leveckienė.  Savo auklėtiniams prieš naują gyvenimo skrydį linkėjimų ir gražių žodžių negailėjo auklėtojos Liudmila Jurgelevičienė ir Birutė Lukaševičienė. Padėkos žodį mokytojams, visai gimnazijos bendruomenei tarė ir tėveliai. Nuotaikingas ir linksmas buvo pirmokėlių ir jų mokytojos V.Mikelevičienės paruoštas sveikinimas!

      Gimnazijos šeimininkai, dvyliktokai, perskaitė ir įteikė  vienuoliktokams testamentą bei simbolinį gimnazijos raktą.

      Paskutinis skambutis pakvietė dvyliktokus į paskutinę pamoką, kurios tema -  „Ąžuolo sodinimas ir fotografavimasis.“

      Palinkėjome abiturientams laimingo gyvenimo kelio!!! Tegul sėkmė lydi visur ir visada.

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Babkina
Socialinė pedagogė