Renginiai

PIRMOKAI ŠVENČIA „ABĖCĖLĖS“ ŠVENTĘ

      Mažiausi gimnazijos mokinukai – pirmokėliai – pažįsta jau visas raideles ir moka skaityti. Ta proga 2018 m. gegužės 9 d. visi pirmokai, pasipuošę karūnomis - raidėmis, susirinko gimnazijos aktų salėje. Į ,,Abėcėlės šventę“ susirinko pirmokų tėveliai, seneliai, mūsų gimnazijos pradinukai, svečiai iš lopšelio darželio „Žiburėlis“, gimnazijos administracija. Scena šventiškai išpuošta, priekyje puikuojasi kol kas „tuščia“, be raidžių pirmokų knyga „PUPA“. Netrukus pirmokai, deklamuodami eilėraščius  bei dainuodami daineles, „PUPAI“ „grąžina“ raideles.

    Kartu su bibliotekos darbuotoja pirmokėliai pažadėjo saugoti ir skaityti knygas, puikiai išlaikė direktorės skaitymo ir rašymo „egzaminą“, pasižiūrėjo pradinių klasių mokinių dramos būrelio (vadovė V.Voronovič) spektaklį „Senis ir gelda“ ir nuskubėjo į klasę džiaugtis dovanėlėmis. O dovanėlės puikios: mažųjų darželinukų rankomis pagaminti drugeliai, pasakų ir eilėraščių knygutės, saldainiai.

      Nuoširdžiai dėkoju muzikos mokytojai J.Sinkevič ir mokytojai R.Kulpovičienei už pagalbą organizuojant šventę.

___________________________

Įrašo autorius:
Virginija Mikelevičienė
pradinių klasių mokytoja