Renginiai

MUZIKOS VAKARAS 2018

    Lapkričio 24 dieną mūsų gimnazijoje vyko tradicinis renginys – „Muzikos vakaras 2018“. Susirinko Eišiškių miestelio jaunimas, mėgstantis muziką, atvyko svečių iš Šalčininkų miesto. Skambėjo įvairių žanrų ir nuotaikų dainos lietuvių, rusų ir anglų kalbomis, klausėmės pianino, gitaros, ukulelės garsų. Visi dalyviai buvo puikiai nusiteikę, o žiūrovai negailėjo plojimų. Skoningai mūsų gimnazijos Mokinių tarybos narių papuoštoje salėje tvyrojo romantiška atmosfera: degė žvakės, grojo šviesos muzika. Žavingos renginio vedėjos Agnieška ir Gintarė negailėjo pagyrų visiems atlikėjams, sakė, jog muzika – vienintelė kalba, kuria susikalba visos tautos. Kiekvienas „Muzikos vakaro 2018“ dalyvis buvo apdovanotas simboline dovanėle. Už renginio organizavimą dėkojame Mokinių tarybos kuratorei T.Beržanskai, o už finansinę paramą dėkojame ūkininkui G.Zuzo.

   Smagu, jog mūsų gimnazijos Mokinių taryba suburia bendraminčius ir organizuoja prasmingą jaunimo laisvalaikį.

 Ugnė Kiriuškinaitė, IIGa kl. mokinė