Renginiai

ŠEIMOS SPORTO ŠVENTĖ 2019

     Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse mūsų gimnazijoje vyko Šeimos sporto šventė, kurioje dalyvavo pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai, seneliai bei klasių vadovai. Visi susirinkome gimnazijos kieme pasiruošę sportuoti, varžytis, rungtyniauti, pasilepinti saulėje, pailsėti ir smagiai praleisti laiką. Gimnazijos direktorė Danuta Zuzo palinkėjo geros nuotaikos, sportinio atkaklumo.

     Kūno kultūros mokytojas Ivan Sankovskij pravedė ritmišką ir energingą rytinę mankštą. Skambant linksmai muzikai, prisistatė klasių komandos: „Velniukai“, „Patriotai“, „Čempionai“, „Spartiečiai“, „Pirmokai“, „Linksmuoliai“. Komandos varžėsi dviem etapais.

     1 ir 2 klasės rungtyniavo 5 estafetėse sporto salėje ir 5 lauko žaidimų stotelėse, o 3 ir 4 klasės žaidė kvadratą ir  praėjo 5 lauko žaidimų stoteles.

     Šiais mokslo metais lauko stotelės buvo naujovė tiek mokiniams, tiek tėvams. Stotelė reikalavo kiekvieno komandos nario atkaklumo ir komandinio darbo įgūdžių, nes buvo fiksuojamas tik bendras komandos rezultatas. Stotelės: „Šuolis į tolį iš vietos“, „Kamštinio kamuolio metimas“, „Kamuolio žongliravimas“, „Kliūčių ruožas“, „Rungtys su žiūronais“ - reikalavo vikrumo, stiprumo, atidumo, šoklumo. Rungtis įdėmiai stebėjo mūsų mažiausieji gimnazijos mokinukai – priešmokyklinio bei ikimokyklinio ugdymo grupių auklėtiniai.

      Ši diena pradinių klasių mokiniams buvo ypatinga - diena be pamokų, kurią jie praleido kartu su savo tėvais, seneliais, tetomis, dėdėmis ir klasės draugais.

     Po atkaklių varžybų suskaičiavus rezultatus, paaiškėjo, kad laimėjo .... DRAUGYSTĖ. Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Šibekienė dalyviams įteikė Padėkos raštus ir pakvietė nusifotografuoti bendrai nuotraukai.

      Pasibaigus varžyboms, gimnazijos kiemelyje šventės dalyvių laukė piknikas! Visos šventės metu skambėjo linksma muzika, skambėjo vaikų juokas, liejosi geros emocijos. O kokia šventė be deserto? Papietavę kiekvienas gavo po porciją ledų.

     Dėkojame šventės organizatoriams: pradinių klasių mokytojai Virginijai Mikelevičienei, kūno kultūros mokytojams Darjušui Belopetrovič, Marytei Bogdevičienei, Ivanui Sankovskiui. Nuoširdžiai dėkojame kompiuterinės įrangos derintojui Vytautui Kęstučiui Dailidkai, valgyklos vyr.virėjai Leonorai Černiavskajai ir kitoms  valgyklos darbuotojoms, mokiniams Mantui Urvikiui, Nortui Baručiui, Dariui Mikelevičiui, Monikai Eidukonytei, Evelinai Veliučkevič, Gintarei Cimošaitei, Emilijai Zuza, Gabrieliui Možeiko už pagalbą organizuojant šventę.

___________________________

Įrašo autorius:
Gražina Šibekienė
direktoriaus pavaduotoja ugdymui