Renginiai

“TYRĖJŲ NAKTIS 2019”

   Lapkričio 15 d., ilgąjį rudens penktadienio vakarą, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos 7-8, IG-IVG klasių mokiniai nenuobuodžiavo namuose prie kompiuterių, o prasmingai leido laiką, dalyvaudami jau tradicija tapusiame renginyje „Tyrėjų naktis“.

  Renginio metu mokiniai turėjo galimybę patikrinti bei patobulinti savo biologijos žinias ir įsitikinti, kad mokymasis gali būti labai įdomus, linksmas bei smagus procesas. Be to,  mokiniai patobulino komandinio darbo įgūdžius, nes bendradarbiaudami turėjo atlikti orientacinę užduotį „Išankstiniai orientyrai“, paruošti plakatą bei kūrybiškai jį pristatyti. Taigi, kiekvieno komandos nario gebėjimai buvo naudingi ir labai svarbūs bendram darbo rezultatui.

   Po refleksijos ir apdovanojimo mokiniai toliau bendravo, užkandžiavo, klausėsi muzikos, o vėliau visi kartu žiūrėjo filmą.

   Tikiu, kad renginys “Tyrėjų naktis” mokiniams buvo prasmingas ir turės išliekamąją vertę.

   Už palaikymą nuoširdžiai dėkoju gimnazijos direktorei Danutai Zuzo, klasių vadovams, už skanius užkandžius -  mūsų gimnazijos valgyklos darbuotojoms. 

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Beržanska
biologijos mokytoja