Renginiai

LIETUVOS GIMTADIENIS 2020

     Vasario 14 d.  gimnazijos  priešmokyklinukai, ikimokyklinukai, pradinukai , mokytojos, mokinių tėveliai susirinko  paminėti  Vasario 16-osios - Lietuvos nepriklausomybės dienos – Lietuvos gimtadienio. Tai 102-asis Lietuvos gimtadienis. Ši šventė yra viena didžiausių, iškilmingiausių lietuvių tautos švenčių. Mokiniai deklamavo eiles, dainavo lietuviškas dainas, pašoko liaudies šokį. Šventės metu prisiminėme, kokius svarbiausius simbolius turi mūsų šalis, ką jie reiškia, kodėl juos turime gerbti. Kiekviena  pradinukų klasė užrašė gražiausius palinkėjimus Lietuvai.

     Švęsdami laisvę, švęsdami nepriklausomybę turime būti dėkingi tiems, kas kovojo dėl Lietuvos laisvės. Šventėje vieni kitiems palinkėjome naudingais ir prasmingais darbais, gražia  lietuviška kalba puošti savo Lietuvėlę.  

___________________________

Įrašo autorius:
Diana Andruškevičienė
pradinių klasių mokytoja