Aktualijos

ŠOKIŲ DIENA

UNESCO sprendimu Tarptautinė šokių diena švenčiama nuo 1982 metų.
Šokio menas išsirutuliojo iš liaudiškų apeigų – šokiu, skirtu padėkoti ir pagarbinti dievams. Vėliau išsiskyrė dvi šokio funkcijos: tapo tiesiog malonumas, pramoga ir scenos menas, skirtas išreikšti emocijas, pademonstruoti kūno plastiką ir lankstumą.
Balandžio 29 d. gimnazijos Mokinių taryba organizavo šokių dienos paminėjimą. Pertraukų metu koridoriuose skambėjo linksma muzika, o po 5-kių pamokų visi susirinkome aktų salėje, kur 5-8 kl. ir IG-IIG klasių mokiniai šoko paruoštus šokius, o norintys ir mėgstantys šokį galėjo šokti kartu.
Tą dieną visos gimnazijos bendruomenės nuotaika buvo tiesiog puiki. Manome, jog moksluose paskendę mokiniai šauniai atsipalaidavo, o kai kurie prisišoko iki prakaito.Smagu!

Teresa Beržanska, Mokinių tarybos kuratorė

{sokiu_diena}