PIRMOJI PIRMOKŲ IŠVYKA

Kasmet pradinių klasių mokytojos ir mokiniai nekantriai laukia spalio mėnesio, nes būtent tada Varėnos kultūros centre vyksta režisierės Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalis. Spalio 26 dieną mūsų gimnazijos pirmokai į pamokas rinkosi nusiteikę ypatingai, nes tądien jų laukė išvyka į  spektaklį. Žiūrėjome Valstybinio jaunimo teatro populiarumo neprarandantį spektaklį „KakėMakė“ (rež. Virginija Kuklytė). Pirmokams labai patiko pagrindinė veikėja išdykusi mergaitė KakėMakė, visai „nemonstriški“ monstrai ir išmintingas „netvarkos nykštukas“.

Kupini įspūdžių ir teigiamų emocijų pirmokai grįžo į gimnaziją, o dažniausiai užduodamas klausimas buvo „kada dar važiuosime į spektaklį?“.

Virginija Mikelevičienė
pradinių klasių mokytoja