Aktualijos

DALYVAVIMAS ŠVENTĖJE VILNIUJE

   Gruodžio 15 d. 2 klasės mokiniai vyko į Vilnių į M.K.Čiurlionio šokių teatro studiją ir dalyvavo Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Mokyklų tarptautinio bendradarbiavimo ir dialogo skatinimo projektų konkurso surengtame baigiamajame koncerte- šventėje.

   Mūsų gimnazijos antrokai koncerte pristatė trumpą programėlę iš projekto „Pas močiutę augau“ šventės. Už gražius darbus  gavome padėką ir saldžių dovanų.

   Graži aplinka, puiki  šventinė nuotaika, kitų mokyklų ir kolektyvų pasirodymai įkvėpė kitiems darbams. Smagu buvo save parodyti ir į kitus pažiūrėti. Dėkoju pradinių klasių mokytojoms, mokiniams ir jų tėveliams bei seneliams už bendradarbiavimą rengiant ir vykdant projektą „Pas močiutę augau“.

___________________________

Įrašo autorius:
Diana Andruškevičienė
pradinių klasių mokytoja