II VIETA RAJONINĖSE „DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“ VARŽYBOSE

2018 m. balandžio 20 dieną Butrimonių Anos Krepštul gimnazijoje vyko jau tradicinėmis tapusios rajoninės pradinių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos. Varžybose dalyvavo pradinukai iš 9 rajono mokyklų. Mokiniai varžėsi 5 estafetėse. Vyko labai atkaklios kovos, visi norėjo kuo greičiau ir taisyklingiau įveikti estafetes. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos pradinukų komanda iškovojo 2-ąją vietą, o visi komandos nariai pasipuošė sidabro spalvos medaliais. Nugalėtojų komandą atstovavo mūsų gimnazijos pradinukai: 2 klasė: Ieva Molis, Liepa Česokaitė, Martynas Dudo, Edvin Choniak, 3 klasė: Patricija Petrovskytė, Viktorija Babkina, Vilmantas Sankovskis, Ričardas Šimukonis, 4 klasė: Živilė Kulpovič, Goda Kiriuškinaitė, Giedrius Markauskas, Povilas Jakimčik. Bet kuriuo momentu į aikštelę pagelbėti komandai buvo pasiruošęs atsarginis komandos narys Kristupas Česokas.
     Džiaugiuosi ir dėkoju savo komandos nariams už pasiryžimą nugalėti ir meilę sportui, juk kaip sakė Sokratas: „Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – niekas“.

Virginija Mikelevičienė
pradinių klasių mokytoja