Aktualijos

IŠVYKA Į SPEKTAKLĮ „PINOKIS“

   Šiais metais ketvirtokams rudens atostogos prasidėjo anksčiau. Spalio 26 dieną, po dviejų pamokų,  mokiniai  vyko į IX režisierės Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalį Varėnoje,  žiūrėjo Vilniaus teatro „Lėlė“ muzikinį spektaklį vaikams „PINOKIS“ pagal  Carlo’so Collodi pasakas.

   Spektaklyje mokiniai pamatė, susipažino su režisieriaus Šarūno Datenio  Pinokiu sukurtu ne medinuku, o androidu, sumontuotu dirbtinio intelekto pagalba, kuris gyvena netolimoje ateityje, kur siaučia sustiprėjusios šių dienų vartojimo, automatizacijos ir susvetimėjimo problemos. Vos užgimęs, Pinokis puikiai žino savo teises ir poreikius, tačiau, kad suprastų esminius žmogiškus dalykus, jam tenka įveikti ilgą, pavojais nuklotą kelią. Iš tiesų, juk ir mums patiems dažnai būna neaišku, ką šiais laikais reiškia būti geru žmogumi ir, kas svarbiausia, kaip juo tapti?

   Spektaklio metu mokiniai išgirdo daug originalių dainų: elektroninės muzikos, nepoetinių eilių, jazzo bei hiphopo stilių skambesio.

   Spektaklis mokiniams paliko nepakarojamą įspūdį. Kupini teigiamų emocijų grįžome į gimnaziją. Smagu!

___________________________

Įrašo autorius:
Renata Petrovskienė
pradinių klasių mokytoja