Aktualijos

KVIEČIAME KURTI KARTU

    Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje vyksta įvairūs neformaliojo švietimo užsiėmimai. Technologijų būrelis "Menų kalvė" žengia pirmuosius žingsnius.  Programa skirta 5-8 klasių mokiniams. Tai rankdarbių, suvenyrų, vėrinių, papuošalų kūrimas naudojant įvairias technikas. Mokysimės ir megzti, nerti, siuvinėti, piešti ant stiklo. Laukia išties įdomi veikla. Tikiuosi, jog kiekvienas „Menų kalvės“ būrelio narys realizuos savo kūrybinius gebėjimus. Pristatysime savo kūrinius visai gimnazijos bendruomenei.
    Būrelyje gera atmosfera, sudarytos visos galimybės mokinių kūrybiškumui ir saviraiškai atsiskleisti. Jau sukurti pirmieji kūrybiniai darbeliai. Tai penktos klasės mokinių Godos, Augustės, Kotrynos ir Dominykos kūriniai. Bendras būrelio   darbas "Rudens ekvinokcija" puošia gimnaziją.

Kviečiu visus, norinčius prasmingai praleisti laiką, dalyvauti  mūsų būrelio užsiėmimuose.

___________________________

Įrašo autorius:
Lina Giedrienė
Technologijų mokytoja