Aktualijos

IŠVYKA Į A.PUŠKINO MUZIEJŲ

    Lapkričio 15 d. 7-6 klasių mokiniai aplankė rusų poeto Aleksandro Puškino muziejų Markučiuose. Susipažino su A.Puškino gyvenimu ir kūryba, sužinojo Markučių dvaro istoriją, pamatė memorialinę ekspoziciją. Visus ypač sudomino indų spintelėje išlikę Varvaros Puškinos indai: puodelis su caro Petro I atvaizdu, krištolo taurės.

    Dėmesį pritraukė biliardo stalas, pagamintas iš marmuro plokščių,o virš stalo - svarstyklių formos šviestuvas. Įspūdingai atrodė ir biblioteka, kurioje išlikę daugiau nei 600 knygų. Tai leidiniai gamtos, medžioklės, žemdirbystės, teisės temomis, literatūros klasikų kūriniai anglų, prancūzų, lenkų, rusų kalbomis.

    Susipažinę su žymaus rusų poeto gyvenimu, kūryba, namo keliavome dalindamiesi įspūdžiais.

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Tinaševa
Rusų kalbos mokytoja