Aktualijos

„VEIKSMO DIENA“ ŠALČININKŲ SAVIVALDYBĖJE

    Šių metų gruodžio 12 dieną mūsų gimnazijos komanda dalyvavo „Veiksmo dienoje“. Komandą sudarė I-IV G klasių mokiniai. Vadovauti komandos sudarymui ėmėsi II Ga klasės mokinės Karina ir Ugnė. Renginiui ruošėsi labai rimtai. Kvietė  kūrybingus, aktyvius, atsakingus mokinius. Susirinkdavo aptarti idėjų, domėjosi vietos savivaldos veikla, susitiko su Eišiškių seniūnu M. Bogdiun, kuris papasakojo apie seniūnijos ir rajono savivaldybės veiklą.

    „Veiksmo dienos“ metu buvo malonu stebėti mūsų komandos sutelktumą, draugiškumą. Labai realiai vertino savivaldybės skirtų lėšų panaudojimo galimybes, savo projektą „Gyvoji grafika Eišiškėse“ siejo su mūsų gimnazijos vardu, istorine praeitimi ir miesto gyventojų kultūra. „Veiksmo dienos“ vadovai išskyrė mūsų projektą kaip gilų ir prasmingą, patarė rasti lėšų bei jį įgyvendinti.

___________________________

Įrašo autorius:
Liudmila Jurgelevičienė
istorijos mokytoja