Aktualijos

LIETUVOS ISTORIJOS ŽINOVAS

     Vasario 14 d. mūsų gimnazijoje vyko Lietuvos istorijos žinovo konkurso I etapas. Dalyviai - 5-8, I-IIIG klasių mokiniai. Pasitelkę istorijos žinias, konkurso dalyviai turėjo atsakyti į 40 atvirų klausimų. Geriausiai sekėsi 7 klasės mokiniui Lukui Verseckui ir IG klasės mokinei Patricijai Miliun, surinkusiems po 34 taškus. Džiugu, kad kasmet mokiniai parodo geresnes žinias apie savo krašto istoriją ir surenka daugiau taškų už teisingus atsakymus.

    Daugiausiai taškų savo mokykloje pagal pateiktą vertinimo instrukciją surinkęs 11-12 klasės mokinys apdovanojamas Nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas 2019" partnerio istorijos korepetitoriaus internete „GoHisto” (www.gohisto.lt) prizu. Šiemet tarp III-IVG klasių mokinių geriausiai sekėsi  Agnieškai Rutkovskai, IIIG kl. gimnazistei, surinkusiai 31 tašką. Lauksime jos apdovanojimo.

___________________________

Įrašo autorius:
Liudmila Jurgelevičienė
istorijos mokytoja