Aktualijos

PIRMOJI 1B KLASĖS IŠVYKA

    Spalio 17 dieną po dviejų pamokų 1 b kl.  mokiniai  vyko į X režisierės Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalį Varėnoje,  žiūrėjo Alytaus miesto teatro spektaklį vaikams „Skrudžo gatvės angelai“,  sukurtą pagal Daivos Čepkauskaitės pjesę „ Skrudžas arba diena, kai galima atverti širdį“.

     Pirmokai  susipažino su senuoju šykštuoliu Skrudžu, kuris kasdien mėgaujasi tuo pačiu: skaičiuoja pinigus ir verčia be atvangos dirbti savo raštininką Bobą.

     Tačiau vieną stebuklingą naktį Skrudžo gyvenimas pasikeičia. Susitikimas su Praeities, Dabarties ir Ateities angelais atveria jo akis ir širdį, senasis bambeklis virsta neatpažįstamai geresniu žmogumi.

     Tai spektaklis apie amžinas vertybes – meilę, atjautą, rūpestį, mokėjimą dalintis ir puoselėti šiltus tarpusavio santykius. Mokiniai dar kartą suprato, kad stebuklus kuria patys žmonės...

   Spektaklis mokiniams paliko nepakarojamą įspūdį. Kupini teigiamų emocijų, grįžome į gimnaziją. Smagu!

___________________________

Įrašo autorius:
Renata Petrovskienė
pradinių klasių mokytoja