Aktualijos

TOLERANCIJOS SAVAITĖ 2019

     Šiais metais visą lapkričio savaitę - nuo 11 iki 15 dienos - skyrėme TOLERANCIJAI! Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis – ŠVYTURYS. Visi dalyvavome veiklose, kuriose skatinome mandagų mokinių, mokytojų bendravimą ir bendradarbiavimą, siekėme tolerancijos, nuoširdumo, supratimo, pagarbos vienas kitam.

     Visą savaitę buvo organizuojamos įvairios veiklos: užsiėmimai, klasių valandėlės, integruotos pamokos, pradinukams - draugiškos judriosios pertraukos.

     Kartu išgyvenome daug gražių akimirkų... Išgirdome daug nuoširdžių, prasmingų žodžių.

     Už pagalbą organizuojant Tolerancijos savaitės veiklas dėkoju mokytojų darbo grupei ir šauniems Mokinių tarybos nariams: Evelinai, Simonai, Agnei, Skaistei, Inesai, Monikai, Evelinai, Ugnei, Karinai, Robertui, Agnieškai, Augustei, Gintarei. Ačiū!

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Babkina
Socialinė pedagogė