Aktualijos

LIETUVOS ISTORIJOS KRIVIAI 2019

     Gruodžio 10 dieną Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazijoje vyko Šalčininkų rajono mokinių istorijos viktorina „Lietuvos kriviai“. Viktorina tradiciškai vyko jau 8 kartą. Šiais metais dalyvavo 9 ugdymo įstaigų mokinių komandos: Šalčininkų rajono Butrimonių Anos Krepštul, Eišiškių  Stanislovo Rapolionio, Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio, Jano Sniadeckio, „Santarvės“, Eišiškių, Kalesninkų Liudviko Narbuto, Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijų ir Vilniaus rajono Rudaminos „Ryto“ gimnazijos. Viktorinos dalyviai atliko užduotis su iliustracijomis, reikėjo atpažinti asmenybę, įvardinti jo/jos gyvenimo amžių, istoriniame šaltinyje įrašyti praleistus žodžius, sudėlioti  valdovų atvaizdus chronologine seka, peržiūrėti video filmą ir atsakyti į pateiktus klausimus Komandos kapitonas vienas atliko užduotis, kurių tema  -  LDK kunigaikščiai.

    Mūsų gimnazijos komandą sudarė 4 mokinės: Monika Linkevič,  Laura Šestokovaitė, Ugnė Kiriuškinaitė ir kapitonė Aistė Sliževskytė. Merginoms puikiai sekėsi. Susumavus taškus paaiškėjo, jog  I vietą užėmėme mes,  Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos  komanda (76 t.). II vieta teko  Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijos komandai (73 t.), o III vieta – Eišiškių gimnazijos komandai (70 t.)

    Dėkoju savo mokiniams už puikų pasiruošimą, aktyvų dalyvavimą viktorinoje „Lietuvos istorijos kriviai“  bei meilę istorijai. 

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Sidorovič-Bartaševič
Geografijos ir istorijos mokytoja