Aktualijos

TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ SAVAITĖ 2019

     Lapkričio 25-29 dienomis gimnazijoje tradiciškai vyko Tiksliųjų mokslų savaitė.  Mokiniai aktyviai dalyvavo skirtingose veiklose: matematikos konkursuose, sprendė Sudoku, piešė kompiuteriniu, žaidė loginius žaidimus.

     Konkurse „Linksmoji matematika“  rungtyniavo dvi penktų klasių komandos „Vaivorykštė“ ir „Geometrinės figūros“. Laimėjo draugystė , o kiekvienas komandos narys gavo dovaną —rašiklį.

     Dvi dienas vykusiuose SUDOKU žaidimuose daugiausia dalyvių buvo 5a ir IIIG klasėse.

   8 klasės mokiniai per dvi matematikos pamokas vykdė projektą „Kryžiažodžių kūrimas“. Visiems pavyko sudaryti įspūdingus kryžiažodžius. Matematikos  mokytojai buvo gana  sudėtinga atrinkti geriausiąjį.

    7, IG ir IIG klasių mokiniai dalyvavo loginiuose žaidimuose.

    Gimnazijoje šią savaitę vyko matematikos olimpiados I etapas.

    4 klasės mokiniai varžėsi  mintinio skaičiavimo konkurse „Matmintinis“. Laimėjo 4 klasės mokinė Karina Marmyš.

    5-6 klasių mokiniai dalyvavo kompiuterinių piešinių konkurse „Piešiniai iš geometrinių figūrų“. Geriausi darbai – šeštos klasės mokinių Godos Kiriuškinaitės ir Inesos Gudinskajos.

    IT viktorinos „IT žinovas“ laimėtojų tapo IG klasės mokinys Deividas Doda.

   Mokiniams labai patiko kitoks matematikos ir informacinių technologijų mokymasis. Dar kartą įsitikinome, jog įvairesni mokymo būdai bei metodai, netradicinė aplinka sužadina mokinių norą mokytis, neleidžia nuobodžiauti, įtakoja mokymosi motyvaciją.

___________________________

Įrašo autorius:
Marija Nikrevič
informacinių technologijų mokytoja