Aktualijos

PROJEKTAS „MYLĖK KIEKVIENĄ LAŠĄ“ (LOVE EVERY DROP) – GEROSIOS PATIRTIES PAVYZDYS

     2017 m. mūsų  gimnazija su dar penkiomis Europos mokyklomis (iš Slovakijos, Vengrijos, Portugalijos, Turkijos, Italijos) gavo ERASMUS+ finansavimą ir dvejus metus - 2017-2019 m. - vykdė  gamtos apsaugos projektą „Mylėk kiekvieną lašą“.

    Pasibaigus projektui, dalyvavusios mokyklos rašo galutinę pasiektų tikslų ataskaitą ir pagrindinis projekto koordinatorius  teikia ją Erasmus+ agentūrai Briuselyje. Vėliau ji būna vertinama balais. Projektai, surinkę 100-90 balų,  vadinami  Erasmus+ projektų gerosios patirties pavyzdžiais ir viešinami oficialioje svetainėje.

     Labai džiaugiamės, kad mūsų vykdytas projektas irgi tapo GEROS PATIRTIES PAVYZDŽIU kitoms Europos mokykloms. Oficialų Erasmus+ agentūros straipsnį School Education Gateway svetainėje skaitykite čia:

https://www.schooleducationgateway.eu/lt/pub/latest/practices/esd-teaching-lifestyle.htm

___________________________

Emilija Zuzienė Įrašo autorius:
Emilija Zuzienė
anglų kalbos mokytoja