Aktualijos

PIRMOJI IŠVYKA Į TEATRĄ

     Kasmet su nekantrumu pradinių klasių mokytojos ir mokiniai laukia spalio mėnesio, nes būtent tada Varėnos kultūros centre vyksta Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalis. Spalio 26 dieną mūsų gimnazijos pirmokai į pamokas rinkosi nusiteikę ypatingai, nes jų laukė išvyka į  spektaklį. Pasinaudoję Kultūros paso paslauga stebėjome Valstybinio Kauno lėlių teatro interaktyvų muzikinį spektaklį vaikams „BALDIS IR VIVALDIS“. Valandai pasinėrėme į  nuotaikingą, interaktyvų, muzikinį spektaklį, kuriame vienas iš pagrindinių vaidmenų suteiktas genialiai A.Vivaldžio muzikai.

     Spektaklio metu pirmokai džiugiai reagavo į aktorių vaidybą, komentavo, juokėsi. Grįždami dalinosi savo įspūdžiais, pasakojo kas patiko kelionės ir spektaklio metu.

___________________________

Įrašo autorius:
Virginija Mikelevičienė
pradinių klasių mokytoja