Aktualijos

MANO RAŠTUOTAS PUODELIS

     Prieš mokinių rudens atostogas  spalio 28 d. naudodamiesi Kultūros paso paslauga  2, 3b ir 4b klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Mano raštuotas puodelis“, kurį organizavo MB Audronės dizaino inovacijų studija (ADI Keramikos studija) . Užsiėmimo metu vaikai susipažino su keramikos dekoravimo technikomis, išmoko perteikti kilusias kūrybines idėjas, įgijo spalvų derinimo pagrindines žinias. Šių pamokėlių metu mokiniai išbandė keramikai skirtus dažus ir markerius. Jų pagalba sukūrė unikalius puodelius, kuriuos papuošė savo sukurtais piešiniais, ornamentais. Išdekoruotus puodelius po užsiėmimo mokiniai pasiliko sau.

       Užsiėmimas „Mano raštuotas puodelis“ mokiniams labai patiko. Kupini įspūdžių, geros nuotaikos mokiniai praleido puikią dieną  prieš rudens atostogas. Buvo smagu!

___________________________

Įrašo autorius:
Renata Petrovskienė
pradinių klasių mokytoja