Aktualijos

PILIETINĖ AKCIJA „VĖLINIŲ ŽVAKĖ ANT KIEKVIENO KAPO“

     Visų šventųjų dieną prisimename tuos, kurie paskelbti šventaisiais ir jau yra Dangaus Karalystėje. O Vėlinės – visų mirusiųjų paminėjimo diena. Šios šventės neįsivaizduojamos be žvakių liepsnos, simbolizuojančios amžinąją šviesą, apšviečiančią palaidoto žmogaus amžinojo poilsio vietą.

    Kaip ir kasmet, šiais metais spalio mėnesį Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos Mokinių taryba gimnazijoje organizavo pilietinę akciją „Vėlinių žvakė ant kiekvieno kapo“.  Gimnazijos bendruomenės nariai aukojo Vėlinių žvakes, o spalio 30 d. (prieš Vėlines), mokinių grupė susirinko Eišiškių miesto kapinėse, sutvarkė apleistus kapus ir ant jų uždegė Vėlinių žvakes. Šios akcijos tikslas – aplankyti apleistus kapus, prisiminti ir pagerbti mirusiuosius.

     Dėkojame visiems, kas prisidėjo prie Mokinių tarybos akcijos.

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Beržanska
biologijos mokytoja