Aktualijos

RAMUTĖS SKUČAITĖS JUBILIEJUS BIBLIOTEKOJE

     Spalio 27 dieną poetei, dramaturgei, vertėjai, dainų tekstų autorei, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatei Ramutei Skučaitei sukako 90 metų. 

    Šį jubiliejų  paminėjo ir mūsų gimnazijos 1, 2 bei 4b klasės mokinukai. Spalio 26, 27, 28 dienomis bibliotekoje vyko popietės ,,Aš – eilėraščių knyga” bei literatūrinės valandėlės, skirtos Ramutės Skučaitės kūrybai.

     Mokiniai  iš anksto ruošėsi šiai sukakčiai: mokėsi eilėraščius atmintinai, antrokai piešė iliustracijas.

     Sugužėję į biblioteką vaikai  kartu su savo mokytojais apžiūrėjo knygų ir piešinių parodas, susipažino su svarbiausiais poetės biografijos faktais. Vėliau deklamavo poetės eiles, sprendė užduotis iš jos  galvosūkių knygelių.

___________________________

Įrašo autorius:
Liudmila Šeškienė
bibliotekos vedėja