Aktualijos

,,AŠ EINU UŽ LAISVĘ!“

    Šiemet  Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija jau trečius metus  Kovo 11-ąją švenčia dalyvaudama žygyje ,,Aš einu už Laisvę!“. Prie šios gražios tradicijos prisijungė ir mūsų Eišiškių  Stanislovo Rapolionio gimnazijos 7-8, IG – IIIG  klasių mokiniai.

     Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos vidiniame kiemelyje susirinkusius žygeivius pasveikino gimnazijos direktorė Milda Padegimaitė ir Varėnos r. mero pavaduotojas Giedrius Samulevičius. Nors tą dieną orai nelepino, bet 12 kilometrų praėjome su šventine  nuotaika.  Žygyje dalyvavo net 376 dalyviai! Jauniausiasis tebuvo 10 metų, o vyriausiajam dalyviui 63 metai.

     Nuostabus jausmas švęsti Nepriklausomybę su tokia gausia bendraminčių komanda.

     Ačiū visiems dalyvavusiems!

___________________________

Įrašo autorius:
Ivan Sankovskij
fizinio ugdymo mokytojas