Aktualijos

TREČIOKAI EIŠIŠKIŲ MIESTO VAIKŲ BIBLIOTEKOJE

   Gegužės 5 dieną trečiokai lankėsi Eišiškių miesto vaikų bibliotekoje. Bibliotekininkė Rita laukė mokinių ir maloniai papasakojo atėjusiems trečiokams apie biblioteką, parodė erdves, kuriose galima rasti knygų,  pažaisti vaikams skirtus  žaidimus, pailsėti ir ramiai paskaityti arba pavartyti knygeles.

   Mokiniams susėdus edukacijai skirtoje erdvėje, bibliotekininkė pirmiausia papasakojo apie knygas. Ji parodė papirusą, ant kurio buvo rašoma. Mokiniai smalsiai jį apžiūrėjo, o pauostę nustebo, kad jis nemaloniai kvepia. Tačiau labai patiko pačiupinėti, pakratyti ir paspaudyti tokias knygeles, kurios skleidžia garsus. Susidomėję trečiokai  lietė pirštų pagalvėlėmis akliesiems vaikams skirtas knygeles. Užsimerkė ir pabandė įsivaizduoti, kaip knygeles skaito neregiai, kuriems  knygos parašytos Brailio raštu. O įdomiausia buvo tuomet, kai  bibliotekininkė Rita parodė, kaip pasigaminti patiems 3D knygeles. Tada mokiniai gavę priemones spalvino, kirpo, klijavo ir kūrė savo knygeles.

    Dvi valandos bibliotekoje nepastebimai greitai prabėgo. Mokiniai gavo dovanų po saldainį ir skirtuką knygai.

    Dėkojame bibliotekininkėms už malonų bendravimą. Trečiokai tikrai bibliotekoje lankysis dažniau.

___________________________

Įrašo autorius:
Diana Andruškevičienė
pradinių klasių mokytoja