Aktualijos

Šiltą gegužės 11d. popietę projekto  LOVE EVERY DROP dalyviai bei kiti neabejingi gamtai mūsų gimnazijos mokiniai susiruošė prie  tvenkinio  Panezdiliuose. Norėdami pasigrožėti gamta, keliavome dviračiais.

Šių metų gegužės 10 dieną mūsų gimnazijos IGa, IIG ir IIIG klasių gimnazistai dalyvavo „Investuok Lietuvoje“ bei iniciatyvos „Būsiu“ inicijuotoje profesinio orientavimo išvykoje „Ateities inžinieriai“. Gimnazistai aplankė įmones Ryanair ir Devbridge, kur kalbėjosi apie ateities inžineriją.

Balandžio 24 dieną mes, IIG klasės gimnazistai, kartu su IIIG klase vykome į ekskursiją. Turėjome galimybę apsilankyti Vilniaus universiteto bibliotekoje.

2018m. gegužės 8d. Eišiškių mieste vyko LR Aplinkos ministerijos inicijuotas aplinkos  apsaugos projektas ,, Darnūs namai“.  Mūsų gimnazijos trečių ir ketvirtų pradinių  klasių mokiniai dalyvavo šiame  renginyje, kur visa miestelio bendruomenė buvo skatinama atsakingai vartoti  ir neskubėti išmesti senų daiktų, pirkti naujų, o mokytis  juos prikelti antram gyvenimui.

Gegužės 8  d. mūsų, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos, ir dar aštuonių rajono gimnazijų mokiniai bei mokytojai, kurie dalyvavo gamtamokslinėje konferencijoje, vykusioje mūsų gimnazijoje balandžio 27 d., ir vėl susitiko.

Jau tapo gražia mūsų gimnazijos tradicija - kiekvieną pavasarį IG klasių mokiniai vyksta į Pinigų muziejų. Taigi ir šiemet, balandžio 27 dieną, devintokai ir keletas kitų klasių mokinių važiavome į Vilnių.

Šokis Žemei – tai viena iš asociacijos „Gyvoji planeta“ socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“  iniciatyvų. Tai meno forma, kuri puikiai suprantama įvairių tautų žmonėms bei puikus būdas atkreipti žmonių dėmesį į taikos pasaulyje bei gamtosaugos problemas.