Aktualijos

Šiais metais visą lapkričio savaitę - nuo 12 iki 16 dienos - skyrėme TOLERANCIJAI! Mūsų gimnazijos bendruomenės nariai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „TOLERANCIJOS RAKTAS“, kurios tikslas - skatinti mandagų mokinių, mokytojų bendravimą ir bendradarbiavimą, siekiant tolerancijos, nuoširdumo, supratimo, pagarbos vienas kitam.

Lapkričio 9 d. į gimnaziją atvyko organizacijos ,,Gyvoji planeta" projekto „Laimingas vanduo“ organizatorės ir papasakojo apie vandens taršą, paaiškino, kodėl tai blogai.

Prasidėjus rudens atostogoms penktokai vyko į pažintinę – pramoginę išvyką į Vilnių. Mokiniai lankėsi Nacionaliniame Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų muziejuje. Dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Vilniaus pilys šiandien“.

Penktadienį, spalio 26 d., gimnazijoje vyravo neįprastai jauki, šilta bei linksma atmosfera. Šią dieną mokiniai ir mokytojai atrodė neįprastai, nes Mokinių taryba paskelbė „Crazy“ dieną!!!

Lapkričio 30 d., artėjant Vėlinėms, mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo pilietinėje akcijoje, kurią iniciavo Mokinių taryba.

2018 m. spalio 23 d. lietingą rytą vyko aktyvi savanoriška veikla  ant  Versekos upės pakrantės  ties Pajuodupio kaimu. Šioje pakrantėje gražia gamta mėgaujasi daug eišiškiečių ir apylinkų gyventojų, žvejų, kitų poilsiautojų...

Spalio 22-26 dienomis mūsų gimnazijoje vyko Gamtos mokslų savaitė. Šios savaitės metu siekėme mokinius sudominti gamtos mokslais, į įvairias veiklas įtraukti kuo daugiau mokinių, gabiems mokiniams suteikti galimybę įgyti naujų patirčių ir savo pasiekimais bei žiniomis pasidalinti su kitais mokiniais.

Šiais metais ketvirtokams rudens atostogos prasidėjo anksčiau. Spalio 26 dieną, po dviejų pamokų,  mokiniai  vyko į IX režisierės Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalį Varėnoje,  žiūrėjo Vilniaus teatro „Lėlė“ muzikinį spektaklį vaikams „PINOKIS“ pagal  Carlo’so Collodi pasakas.