Aktualijos

Vasario 15 dieną Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos 10-okų grupė dalyvavo viktorinoje „Švęskime 100-metį kartu“,  skirtoje paminėti Lietuvos 100-metį.

Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje vasario 7 dieną pradėta įgyvendinti prevencinė programa „Gyvai“. Programoje dalyvauja 23  7 klasės mokiniai. Programa „Gyvai“ yra mokyklinė tabako, alkoholio ir narkotikų vartojimo prevencijos programa, skirta 12-14 metų paaugliams. 

Vasario 5-9 dienomis trečiame pagal dydį Suomijos mieste Tamperėje vyko antras Nordplusjunior projekto „Jauskis geriau – mokykis geriau“ (Feelbetter – learn – better“ ) mokinių ir mokytojų iš Estijos, Latvijos, Suomijos, Švedijos  susitikimas. Lietuvai atstovavo 5 Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijai  mokiniai: Monika Eidukonytė, Patricija Miliun, Nortas Barutis, Evelina Veliučkevič, 8 klasės mokiniai ir  Inesa Steckevič, 7 kl. mokinė bei du mokytojai: Emilija Zuzienė ir Darjuš Belopetrovič.

Štai ir sulaukėme tikros žiemos. Ilgai lauktas purus baltutėlis sniegas lyg močiutės skara apklojo visą pasaulį: žemę, namų stogus, mašinas, tvoras..., ore sukasi baltos lengvutės snaigės. Nors žiema ir šalta, bet labai graži, juk  ją  valdo Sniego karalienė.

Sausio 25 d. mūsų gimnazijos devintokai dalyvavo konferencijoje „Tavo galimybės rinktis“, į kurią pakvietė Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos bendruomenė. Konferencijoje buvo kalbama apie psichoaktyviųjų medžiagų prevenciją bei sveikos gyvensenos propagavimą.

Sausio 12 dieną su virpuliu širdyje ir dovanomis rankose išvykome į Šalčininkų vaikų globos namus. Mus maloniai sutiko direktoriaus pavaduotoja Irina Sobašek ir papasakojo apie vaikų kelią į šiuos namus, pavedžiojo po gyvenamus, šeimynų poilsio kambarius. Labai graudu buvo kūdikių kambaryje... 

Gruodžio 15 d. 2 klasės mokiniai vyko į Vilnių į M.K.Čiurlionio šokių teatro studiją ir dalyvavo Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Mokyklų tarptautinio bendradarbiavimo ir dialogo skatinimo projektų konkurso surengtame baigiamajame koncerte- šventėje.